MobilÖne Çıkanlar

Yeni Huawei Watch Satışta

Koşucular için özel olarak tasarlanan HUAWEI WATCH GT Runner, yeni tasarım dilini benimseyerek sade bir gövde ve kayış hatları ile şık ancak sağlam bir tasarım geliştirmek için otomobillerin hava giriş ızgarasından ilham almış.

HUAWEI, kullanıcının giyim deneyimine özellikle dikkat etmiş. Sadece dayanıklılığı artırmakla kalmayan, aynı zamanda GPS hatalarını azaltan ve konumlandırma verimliliğini artıran hafif, yüksek mukavemetli bir kompozit fiber saat kasası kullanılmış. Ayrıca, silikon nitrür seramik ultra hafif çerçeve ve havacılık sınıfı titanyum alaşımlı kurma kolu ile uyumludur. Tüm saat gövdesinin ağırlığı 38,5 gram ağırlığında, bu da koşarken neredeyse fark edilmemesi anlamına geliyor. Saat ne kadar hafif olursa, koşu sırasında o kadar az hareket olur ve dinamik kalp atış hızı izlemenin doğruluğunu daha da geliştirilir.

HUAWEI WATCH GT Runner’da, anti bakteriyel silikon saat kayışı kullanılmış. Sağlığı ve konforu etkileyebilecek ter ve kirin antrenman sırasında kayışa temas etmesinden endişe edilmesine gerek yok. Aynı zamanda, silikon kayış su direncine sahip ve egzersiz sırasında biriken ter nedeniyle koşucunun kullanım deneyimi etkilenmiyor.

 HUAWEI WATCH GT Runner, bir koşucunun bilmesi gereken tüm veriler dahil olmak üzere antrenman yükü, Koşu Kabiliyeti İndeksi, toparlanma süresi ve hava durumu gibi verileri gösteren özel bir saat yüzü ile geliyor. Farklı antrenman ve koşu durumları için kullanıcılar, görüntülemek istedikleri verileri özelleştirebilir ve ayarlayabilir. Böylece antrenman durumlarını gerçek zamanlı anlayabilir ve antrenman hacmini ayarlayabilirler.

Fizyolojik göstergelerdeki, ve normal antrenman koşullarındaki farklılıklara dayalı olarak, farklı antrenman seviyeleri düzenlenmiş. HUAWEI Sağlık Uygulaması, eğitim hedefleri ve performans gereksinimleriyle birlikte, kullanıcının kişisel fiziksel ve koşu geçmişi verilerine dayalı olarak kullanıcının yetenek düzeyini akıllıca belirledikten sonra, kullanıcı için kişiselleştirilmiş bir eğitim planı tasarlayabilir

HUAWEI WATCH GT Runner, HUAWEI Health Uygulaması aracılığıyla koşu planını akıllı saatle otomatik olarak senkronize ederek aşamalı eğitim rehberliği sağlıyor. Koşarken saat, mevcut kalp atış hızı, tempo ve diğer antrenman hedeflerini gerçek zamanlı olarak yayınlayabilir ve kullanıcıların daha verimli antrenman yapmasına yardımcı olmak adına akıllı telefonu kontrol etmeden kullanıcıya antrenman durumunu ayarlamasını hatırlatıyor.

About author

Yayın Koordinatörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.