DijitalÖne Çıkanlar

PayTR Shopify ile Anlaştı

Geliştirdiği inovasyon odaklı çözümleriyle, üye iş yerlerine yenilikçi ve sürdürülebilir ödeme deneyimi sunan ödeme kuruluşu PayTR, dünyanın 175 ülkesinden milyonlarca işletmenin online satış yaptığı e-ticaret platformu Shopify ile entegrasyonunu tamamlayarak, avantajlı ödeme dünyasının kapılarını Shopify‘lılara açtı.

Günümüzde hem dünyada hem de Türkiye’de en çok kullanılan popüler e-ticaret programlarından biri olan Shopify e-ticaret uzmanlarının tüm ihtiyaçlarına cevap verdiği gibi, girişimciler için de sıfırdan online satışa başlamalarına olanak tanıyan eksiksiz bir e-ticaret altyapısı sunuyor.

Geliştirdiği yeni ürün, yüksek teknoloji ve yaptığı iş birlikleriyle hizmet çeşitliliği sağlayan PayTR, işletmelerin ihtiyacı olan tüm ödeme yöntemlerini tek çatı altında toplayarak, ödeme süreçlerinin tek noktadan yönetilmesini sağlıyor.

PayTR ve Shopify iş birliği ile kolayca gerçekleştirilen ödeme entegrasyonun ardından Shopify altyapısı kullanan mağazalar müşterilerine, PayTR altyapısının tüm ödeme kanalları üzerinden ödeme yapabilme imkanı sunuyor.

PayTR’la çalışan Shopify’lı sanal mağazalar, ödeme adımına gelen müşterilerine diledikleri bankanın kredi kartıyla tek çekim veya taksitle ödeme yapma imkanı sağlıyor. Sadece bununla da kalmıyor; banka kartları, ön ödemeli kartlar, alternatif ödeme kanalları (American Express, BKM Exspress, Masterpass ve Visa Card On File, Troy, Tosla) ve PayTR’ın kart saklama ürünü de müşterilerine sundukları diğer ödeme çözümleri arasında yer alıyor.

About author

Yayın Koordinatörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.