GirişimGüncelOyun

Deadly Broadcast, Steam’de yayınlandı

Gazi Akyüz, Mehmet Yavuz Erdem ve Erdinç Gürbüz tarafından kurulan ve WePlay’in yatırımlarından olan Apphic Games, eş zamanlı olarak hem mobil hem de PC platformları için farklı türde oyunlar geliştiriyor.

Demo versiyonu 100.000’den fazla indirilen ve erken erişim döneminde 15.000’den fazla Wishlist toplayan Deadly Broadcast, umut vadeden Steam istatistikleri ile şu an özellikle Asya ve Amerika kıtasındaki oyunculardan yoğun ilgi görüyor. Oyuncuların hayatta kalmayı hedefledikleri bir korku evrenini deneyimlemelerini, maksimum izleyici sayısını elde etmelerini ve arkadaşlarıyla birlikte tehlikeli ve terk edilmiş yerlerde canlı yayın yaparak bir streaming fenomeni olmalarını sağlar. 

Apphic Games ekibi Deadly Broadcast oyunu ile ilgili olarak; “Fikir aşamasından çıkış aşamasına kadar oldukça yoğun ve titiz bir süreçten geçtiğimizi söyleyebiliriz. Daha önceki korku oyunlarında bulunmayan bir temaya sahip bir oyun geliştirdiğimiz için ekip olarak çok heyecanlıyız. Gelecekte Deadly Broadcast oyunu için de harika planlarımız var. Yakında VR cihazlarda yayınlayacağımız Deadly Broadcast beklediğimiz gibi başarılı bir satış süreci geçirirse seri haline getirmeyi planlıyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Pros

Cons

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.