BlockchainGirişimGüncelÖne Çıkanlar

‘BTXN Coin’ dönüşüyor ‘EXEN Coin’ oluyor

Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip dijital varlık alım-satım platformu Bitexen’in listesinde yer alan ‘BTXN Coin’in adı 14 Mart 2023 tarihi itibarıyla ‘EXEN Coin’ olarak değişiyor. Böylece ‘BTXN Coin’ Bitexen’de listelenmeye başladığındaki ilk adı olan ‘EXEN Coin’ olarak yoluna devam edecek.

Geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle FinTech ekosistemine katkı sağlamayı hedef kabul etmiş dijital varlık alım-satım platformu Bitexen, dijital varlıkları arasında yer alan BTXN Coin için isim değişikliğine gidiyor.

Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından Ethereum blokzinciri üzerinde ERC-20 Token standardı ile üretilen bir dijital varlık olan ‘BTXN Coin’ artık, ‘EXEN Coin’ ismiyle Bitexen’de listelenecek.

Exen Coin hakkında daha fazla bilgi için: https://destek.bitexen.com/portal/tr/kb/articles/btxn-coin-exen-coin-donusumu

Bitexen Teknoloji A.Ş. Hakkında

2018 yılında İTÜ ARI Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulan Bitexen Teknoloji A.Ş., geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle, Türkiye’de FinTek sektörünün öncü şirketleri arasında yer alıyor. Kendi sadakat coin’ini sektöre sunan şirket, Türkiye’nin en geniş ürün çeşitliliği ve işlem imkânı sunan Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen ile kullanıcılarına hizmet veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.