Girişim

Uzmanlarla görüşmenin yeni yolu: Steto

Uzmanlarla görüşmenin yeni yolu: Steto ( STETO )

Uzmanlarla online görüşmenizi sağlayan STETO, fonbulucu platformu üzerinden çıktığı yatırım turunda 1.453.375 TL yatırım aldı. Steto, 2020 yılında Prof.Dr Ata Özdemirci ve Psikiyatr İlker Küçükparlak tarafından kuruldu. Kurucu ortaklardan İlker Küçükparlak’ın danışanlarından gelen taleple bir hayali başlatan kurucular, hızla bünyesindeki hizmet veren ve hizmet alanları artırmaya devam ediyor.

STETO, kendi branşlarında uzman kişilerle online olarak görüşebilmenizi sağlayan, yeni nesil bir teknoloji platformudur. Kullanıcılar, STETO üzerinden uzmanlarını seçip, seçtiği uzmanın takvimini görüntüleyebilir, uygun saat için ödemesini gerçekleştirip, randevusunu oluşturabilirler. STETO, bünyesinde diyetisyen, psikolog, fizyoterapist, veteriner, dil ve konuşma terapisti branşlarında uzman hizmet verenler yer almaktadır.

‘’Steto kurumların da ihtiyacını karşılıyor!’’

STETO, bireysel kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda çalışanlarına esnek yan hak imkanları sağlamak isteyen kurumlara da çeşitli fırsatlar sunuyor. Kurumsal anlaşmalar ile çalışanlarına bakiyeler yükleyen firmaların yalnızca çalışanları bu haklardan faydalanmakla kalmıyor, tüm çalışanlar bakiyelerini ailesi ve sevdikleriyle de paylaşabilme imkanına sahip oluyor.

’’Yeni Marka: STETO MENTOR’’

Girişim, aldığı yatırımla birlikte STETO Mentor alt markasını duyurdu. STETO Mentor’de ise liderlik, finans, yabancı dil, yoga gibi birçok branşta mentorluk hizmetleri verecek alanında uzman mentorler yer alacak. Böylelikle kullanıcılar ihtiyacına yönelik birçok uzmana tek platform üzerinden ulaşabilme imkanına sahip olacaklar.

‘’STETO, yeni alınan yatırımla İngiltere’ye açılıyor!’’

Türkiye’de hızla büyümesini gerçekleştiren girişim aldığı yatırımla ekibinic büyütmeye devam ediyor. Aynı zamanda yeni aldığı yatırımla birlikte yakın zamanda İngiltere’ye açılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.