DijitalGirişimGüncelYatırım

Evercopy, Simya VC’den yatırım aldı

Simya VC tarafından aktarılan bilgilere göre şirket, ilk yatırımını Evercopy’e yaptı. Simya VC ve Evercopy arasında gerçekleşen yatırım anlaşmasının finansal detayları ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Simya VC tarafından aktarılan bilgilere göre şirket, ilk yatırımını Evercopy’e yaptı. Simya VC ve Evercopy arasında gerçekleşen yatırım anlaşmasının finansal detayları ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadığını da ekleyelim. Evercopy tarafından aktarılan bilgilere göre alınan yatırım, girişimin global arenada büyümesi, ekibinin genişletilmesi ve pazarlama, satış faaliyetlerini artırması için kullanılacak.

Yapay zekanın yakın gelecekte her birey için tamamen kişiselleştirilmiş içerikler üretebileceğini belirten Evercopy kurucu ortağı Deniz Özgür, Evercopy ile içerik üretim ve tüketim sürecini tamamen iyileştirecek bir çözüm sunduklarını paylaştı. Özgür, bir sene içinde yapay zeka tabanlı yaratıcı içerik üretim alanında globalde akla ilk gelen marka olmayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

Simya VC olarak yenilikçi teknoloji ve B2B iş modeline sahip erken aşama girişimleri odaklarına aldıklarını aktaran Simya VC yönetici ortağı Selma Bahçıvanoğlu, geleceğin teknolojisine yatırım yapma hedefiyle Evercopy’e ilk yatırımlarını yaptıklarını paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.