GüncelÖne ÇıkanlarOyun

Call of Duty Nintendo’ya Gelebilir

Bildiğiniz üzere tüm oyun dünyasının dikkatleri bir süredir Microsoft’un Activision Blizzard ‘ı satın almasındaydı. Özellikle Call of Duty topluluğunun oyuncuları bir süredir nefesleri tutmuş, Microsoft cephesinden gelecek haberleri bekliyorlardı. Daha önce Bethesda’yı satın aldıktan sonra Microsoft’un Elder Scrolls 6’yı yalnızca Xbox’a özel uyarlaması Call of Duty için de endişe oluşturmaya başlamıştı.

Microsoft cephesinden Call of Duty ‘e ait tüm bu endişeleri giderecek bir açıklama geldi. Call of Duty topluluğunun tüm bu endişeleri Phill Spencer’ın açıklamaları ile bir miktar dindirilmişti. Phill Spencer yaptığı açıklamada Call of Duty ‘nin ve birçok Activision Blizzard oyununun PlayStation üzerinde oynanmaya devam edeceğini belirtmişti.

Tam endişeler dinerken Phill Spencer bir açıklama daha yaparak Call of Duty topluluğunu tekrar şaşırttı. Phill Spencer, Call of Duty başta olmak üzere birçok Activision Blizzard oyununu daha fazla platforma taşımak istediklerini belirtti.

Phill Spencer, Call of Duty ‘yi Nintendo ‘da da yayınlamak istediklerini belirtse de direkt Nintendo ‘ya özel bir uyarlama hazırlanacak mı merakla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.