GüncelÖne ÇıkanlarOyun

Call of Duty: Modern Warfare II ücretsiz oldu

Geçtiğimiz yılın ekim ayında piyasaya çıkan Call of Duty: Modern Warfare II, 2009’da Infinity Ward tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı oyununun yenilenmiş bir sürümü olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncuların Amerika, Rusya ve Afganistan gibi farklı yerlerde gerçekleşen çeşitli görevleri tamamlamak için bir dizi silah ve ekipman kullandığı oyun; tek oyunculu, çok oyunculu ve özel operasyonlar gibi farklı modlarla karşımıza çıkıyor. PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox X ve S Serisi, Xbox One, Microsoft Windows platformlarında yayınlanan yapım, kısa sürede yoğun bir ilgi görerek ciddi satış rakamlarını geride bırakmış bulunuyor.

Yayıncı şirket Activision tarafından açıklanan bilgilere göre Call of Duty’nin son oyunu, bu hafta çok oyunculu sürümü ile ücretsiz deneme sürümüne sahip olacak. 16 Mart tarihinde başlayacak olan fırsat 5 gün sürecek. Çarşamba günü gerçekleşecek olan Sezon 2 Reloaded’ın lansmanından hemen sonra bedava oyun fırsatı sona erecek.

Ücretsiz deneme fırsatı 20 Mart’ta sona erecek

Call of Duty’nin deneme sürümü, yeni Himmelmatt Expo haritası da dahil olmak üzere sınırlı sayıda çok oyunculu harita ve özel operasyon içeriğine erişim sunacak. Diğer 6v6 haritaları Farm 18, Mercado Las Almas, Shipment ve Dome olacak. Aynı zamanda oynanabilir modlar Team Deatchmatch, Domination, Confirmed Kill, Gunplay, Infected gibi klasikler ve bunlardan çok daha fazlası oyuncularla buluşacak.

16 Mart tarihinde ücretsiz bir hale gelecek olan Call of Duty: Modern Warfare II, 20 Mart’a kadar bedava bir şekilde indirilebilecek. Ancak ne yazık ki Epic Games’teki ücretsiz oyun fırsatlarının aksine, belirtilen süre sona erdikten sonra kullanıcıların oyuna erişimi mümkün olmayacak. Bunun için Activision büyük olasılıkla oyunculara kampanyalı bir satın alma fiyatı sunacak. Fakat henüz konuyla alakalı net bir bilgi verilmiş değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.