BlockchainGirişimGüncelÖne Çıkanlar

Bybit, önemli yenilikler ve gelişmelerle VIP programını üst düzeye çıkartıyor

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto para borsası Bybit, markaya sundukları kesintisiz destek için sadık topluluğuna teşekkür etmek adına VIP programında büyük yeniliklere imza atıyor. Yatırımcıların Bybit’in güçlü platformu tarafından sunulan üst düzey fırsatlardan çok daha iyi yararlanabilmelerini sağlamak için yeni programda VIP kademelerinin sayısı artıyor, VIP olma koşulları ise azalıyor.

Yeni VIP programı, VIP kademelerinin sayısını üçten beşe çıkarırken “Üst Düzey VIP” olarak yepyeni bir kademeyi de beraberinde getiriyor. Kademelere ulaşmak için gereken işlem hacmi koşulları da baştan aşağı ayarlandı. Bu sayede yatırımcılar daha yüksek seviyelere daha kolay ulaşabilecekler. 

Bybit’in VIP kademelerinden ikinci ve  üçüncü kademeye ulaşmak için bulundurulması gereken varlık bakiyeleri yarı yarıya düşerek 250 bin ila 500 bin dolara indirildi.. Bunun yanı sırapot ve vadeli işlemler piyasalarında elde edilen işlem hacimleri birleştirilecek ve erişim hakları belirlenirken dikkate alınacak.

Yeni sistemde, vadeli işlemlerdeki piyasa yapıcı ve alıcı ücretleri %0,00 ile %0,03 gibi inanılmaz düşük oranlarla yatırımcıların Bybit’in üst düzey ürünleri ile kurumsal hizmetlerinden yararlanmaları için daha fazla avantaj sağlayacak. VIP’ler, kendi hesap yöneticileri ile özel etkinlikler ve hediyeler gibi ekstra avantajlara da ulaşabilecekler. 

Deneyimli yatırımcılar, diğer borsalardaki işlem hacimlerini kullanarak Bybit’in VIP programına anında geçiş yapabilme şansına da sahip. Bu sayede, işlem hacimlerini sıfırdan başlayıp artırmak zorunda kalmayacaklar. Üstelik, diğer borsalardaki VIP’ler, öncekinden daha yüksek bir seviyeye ulaşma hakkına sahip oluyorlar. Örneğin, başka bir borsadaki Vadeli İşlem Hacimleri 70.000.000 $ (Bybit VIP 3 seviyesine karşılık geliyor) iseBybit’te doğrudan VIP 4’e yükselebiliyorlar. VIP olmayan kullanıcılar da VIP deneyimi yaşama şansı yakalayabiliyorlar. Bybit’in sunduğu benzersiz teklif kapsamında, 14 günlük ücretsiz VIP deneme kartı ile özel hoşgeldiniz hediyesi, 50 bin doların üzerinde yatırma işlemi yapanları bekliyor. 

Bybit yeni programını, topluluk üyelerinin sundukları geri bildirimleri dikkatlice dinledikten ve başarıya en iyi şekilde ulaşmalarını sağlamak adına alınan önerileri yansıttıktan sonra, “Dinliyor, Önemsiyor ve Geliştiriyoruz” felsefesini merkeze alarak tasarladı. Bybit, topluluğu ile sürekli iletişim hâlinde. Topluluğu için sunduğu fırsatları artırmanın yanı sıra kazançlarını da artırmaları konusunda daha iyi yardımcı olmanın yollarını arıyor. 

Sözlerine, “Bybit olarak misyonumuz, dünyanın dört bir yanında bulunan yatırımcılarımıza, göz açıp kapayıncaya kadar değişen kripto piyasasında başarıya ulaşmalarını sağlamak adına en iyi araçları sunarak onları adeta süper güçlerle donatmak” diyerek başlayan Bybit’in CEO’su ve kurucu ortağı Ben Zhou, düşüncelerini şu cümleyle noktaladı: “Baştan aşağı yenilenen VIP programımızın, bu hedefe ulaşma konusunda son derece önemli bir adım olduğuna inanıyor, müşterilerimize sunduğumuz avantajları geliştirmeye ve iyileştirmeye devam etmek için sabırsızlanıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.