GüncelÖne Çıkanlar

Apple Özel Etkinliği Tarihi 8 Mart

Apple daha önce yeni ürünlerini Mart ayında düzenleyeceği bir etkinlikle tanıtacağını duyurmuştu. Şirketin yaptığı yeni açıklamada etkinliğin tarihinin 8 Mart olarak belirlendi.

“Peek performance” temasıyla düzenlenecek etkinlikte şirket, kullanıcıları Apple Park’tan yapılacak canlı yayına davet ediyor. “Peek performance” teması akıllara şirketin M1 çipli ürün serisini akıllara getiriyor.

Etkinlikte hangi ürünlerin tanıtılacağı ile ilgili net bir bilgi bulunmuyor fakat öne çıkan birkaç ürün mevcut. Şubat ayında Apple’ın yeni iPhone SE modelini Mart veya Nisan ayında tanıtabileceği söylentisi duyulmuştu.

Mart ayında düzenlenecek olan etkinlikte 3. nesil iPhone SE, yeni bir iPad Air ve yeni Mac modellerini görebiliriz. Tanıtılması beklenen 3. nesil iPhone SE modelinin tasarım anlamında büyük değişikliklere sahip olmaması bekleniyor. 3. nesil iPhone SE’nin en önemli özelliği ise 5G olacak. Yeni iPad Air modelinde ise hem işlemcinin yenileneceğini hem de 5G teknolojisinin tablete ekleneceği konuşuluyor.

About author

Yayın Koordinatörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.