GirişimGüncelÖne Çıkanlar

Yerli Girişim Jobtogo 400 Bin Dolar Yatırım Aldı

Aldığı yatırım ile pazardaki hacmini büyütüp globalleşmeye hazırlanan Jobtogo uçtan uca oluşturduğu platformuyla şirketlerin freelancerlara kolayca ulaşmasını ve güvenli bir çalışma ortamı yaratarak daha esnek yapılara sahip olmasına yardımcı oluyor.

Jobtogo kendini insanların daha iyi hayatlara sahip olmaları için ekonomik fırsatlar yaratan, şirketlerin ve freelancerların potansiyellerini ortaya çıkararak yeni yöntemlerle çalışmalarını sağlayan, güçlü ve güvenli bir platformla, tek kişilik start-up’lardan grup şirketlerine kadar herkese hizmet veren bir hizmet-çözüm entegratörü olarak tanımlıyor.

Jobtogo, kurulduğu ilk günden itibaren üretken insanlara fırsat yaratma amacını benimsedi. Dünyadaki çalışma şekillerini sunduğu kaynaklar ve çözümleriyle değiştirmek misyonuyla yola çıkan jobtogo, bağımsız çalışmanın hem şirketler hem de freelancerlar için en iyi versiyonuna ulaşması için her gün yeni fikirlerle geleceğin çalışma şekillerine yeni tuğlalar ekliyor. Şirketlerin daha dinamik ekiplerle çalışmasının, freelancerların da yaratıcılıklarını ve yeteneklerini en doğru şekillerde kullanmasının önünü açan jobtogo, bugüne dek oluşturduğu güçlü topluluğu ve güvenli platformuyla her gün şirketlere ve freelancerlara değer katmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.