BlockchainGüncelÖne Çıkanlar

UEFA Token Ortağı Olarak Socios İle Anlaştı

2021 yılında özellikle CHZ ile adını sık sık duyuran Socios ardından özellikle futbol dünyasında kulüpler ile yaptığı iş birlikleri ile hem kendini geliştirmeyi hem de adından söz ettirmeyi sık sık başarmıştı. Şimdi ise bir üst klasmanda iş birliklerini açıklıyor.

Socios, aslında taraftarların kulüpler ile etkileşimlerini arttırmayı hedefleyen ve çeşitli ödül sistemleri olan bir fan token uygulamasıdır. Yaptığı iş birlikleri ile kulüplere özel fan tokenler çıkartırken kulüp-taraftar ilişkileri konusunda ise neredeyse PR çalışması yapıyor.

UEFA ise belki biraz geç kalınmış bir hamle olsa dahi fan token meselesine el atmak istemiş. Bunun için de muhtemelen rakipsiz bir şekilde piyasayı domine eden Socios ile iş birliği yaptıklarını açıkladı. UEFA’dan konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Guy-Laurent Epstein, ““Socios.com gibi bir pazar liderinin UEFA’nın ilk fan token partneri olması bizi heyecanlandırıyor. İçlerinde büyüyen kripto varlık ve taraftar etkileşimi pazarı da olmak üzere, her zaman inovatif iş birlikleri için çalışıyoruz.” diye belirtti. Socios ’un UEFA’yı ve bizleri şaşırtacak derecede inovatif projeler gerçekleştireceğini beklemez çok doğal. Umarız yakın zamanda bu ortaklığın meyvelerinden tüm taraftarlar yararlanıp keyif almaya başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.