GüncelMobil

Twitter “esrar reklamlarına” açıyor

Twitter, ABD’de esrar reklamlarını kabul eden ilk büyük sosyal medya platformu haline geldi. Sadece ABD’de gösterilecek bu reklamlar özelinde bir açıklama yapan şirket, “Twitter bundan sonra reklam verenlerin CBD, THC ve esrarla ilgili ürün ile hizmetler için markalarını ve esrarla ilgili bilgilendirici içeriklerini tanıtmasına izin verecek” dedi.

Elon Musk, Twitter platformunun başında uzunca bir süre daha kalmaya devam edecek. Tesla ve SpaceX’in başında çok uzun zamandır yer alan Elon Musk, geçtiğimiz aylarda Twitter’daki zamanını azaltmayı ve en sonunda sosyal medya şirketini yönetecek yeni bir lider bulmayı istediğini söylemişti. İşte bu durum yeni açıklamaya göre en erken yılın sonunda olacak.

Bloomberg’in haberine göre Musk, video bağlantısı aracılığıyla yaptığı açıklamada “Şirketi istikrara kavuşturmam ve yol haritasının net şekilde ortaya konabilmesi için finansal olarak sağlıklı bir konumda olduğundan emin olmam gerekiyor” dedi ve ekledi: “Şirketi yönetecek başka birini bulmak için muhtemelen yıl sonunun iyi bir zaman olacağını tahmin ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.