GüncelÖne ÇıkanlarOyun

Suicide Squad: Kill the Justice League yeniden ertelendi

Rocksteady Studios tarafından geliştirilen bir video oyunu olan Suicide Squad: Kill the Justice League yine ertelendi. Uzun bir süredir heyecanla beklenen oyun, DC Comics’in Suicide Squad ve Justice League serilerinde yer alan unutulmaz karakterlere dayanıyor. Metropolis’in etkileyici atmosferine ev sahipliği yapan oyunda Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark gibi karakterler boy gösterecek. Justice League’in zombiye dönüşmüş halinin Metropolis’i ele geçirmesiyle başlayacak oyunda A.R.G.U.S. tarafından işe alınan Suicide Squad’ın mücadelesi konu alınacak.

Suicide Squad oyunu için geri sayım başlamış durumdayken, ne yazık ki bugün geliştirici şirketten hayranları üzen bir haber geldi. Ortaya çıkan bilgilere göre oyun, beklenenden daha geç bir tarihte hayranları karşısına çıkacak. Oyunun yeni çıkış tarihi duyuruldu.

Geliştirici şirket Rocksteady, oyunun neredeyse bir yıl daha geç piyasaya çıkacağını doğruladı. Normal şartlarda önümüzdeki ay çıkması planlanan oyun, açıklanan son duyuruyla birlikte 2 Şubat 2024 tarihinde oyunculara sunulacak.

Rocksteady’nin paylaştığı bilgilere göre, oyunculara mümkün olan en iyi deneyimi sunmak adına oyunu ertelemek için zor ama gerekli bir karar verildi. Şirket, topluluklarına verdikleri destek, anlayış ve sabırlarından dolayı teşekkür etti. Aynı zamanda önümüzdeki aylarda daha fazlası sürprizin karşımıza çıkacağını da vaat etti.

Kısa bir süre önce Bloomberg, Warner Bros.’un oyunu 2023 yılının ikinci yarısına erteleyeceğini bir kaynak aracılığıyla duyurmuştu. Fakat Giant Bomb’dan gazeteci Jeff Grubb, güvenilir bir kaynağın kendisine oyunun bu yıl gelmeyeceğini açıkladığını söylemişti. Anlaşılan o ki tahminler doğru çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.