GirişimGüncelMobilÖne Çıkanlar

Samsung’tan Galaxy Ring Doğrulaması! Akıllı Yüzük Yolda

Evli çiftlerin fazlasıyla beğeneceği yeni akıllı yüzük tasarlanıyor. Akıllı yüzüğün üstün özellikleri görenleri kendisine hayran bırakmayı başarıyor. Aksesuarın teknoloji pazarında da ne kadar üstün özelliklere sahip olduğu biliniyor. Bu nedenle teknoloji şirketleri tarafından da her seferinde çok daha yaratıcı şekilde modellerin piyasaya çıkarılması için çalışmalar sunuluyor. Samsung şirketi de üretim çeşitliliği açısından son derece iddialı markalardan biri olurken her fırsatta sektöre farklı tip modellerini sunmaya devam ediyor.

Şimdilerde teknoloji şirketi tarafından geliştirmiş olduğu bir başka üstün özelliklerden biri olarak karşımıza Galaxy Ring çıkmış olduğunu söylemek mümkün. Bir hayli iddialı olmayı başaran model, görenler tarafından mutlaka bir an önce kullanılmak üzere sabırsızlaştırmaya neden olacak.

Samsung Akıllı Yüzük Modeli Nasıl Olacak?

Tasarım açısından oldukça iddialı olan Samsung’un akıllı yüzük modeli cam ve seramik dokulara sahip olacak. Yeni çıkacak olan bu modelde bir başka merak edilen önemli soruların başında GPS olup olmayacağı geliyor. Samsung’un yeni akıllı yüzüğüne bakıldığı zaman konum yapılıp yapılmayacağıyla ilgili olarak henüz net bir durum hakim değil. Fakat elde edilen önemli bilgilerden biri de cam ve seramik şekilde tasarlanma ihtimali olan özelliklere sahip olduğu. Böylelikle dikkatleri bir hayli çekecek olan Samsung akıllı yüzükle, birçok işlevsel özelliklerde en iyi şekilde kullanılmaya başlanmış olacağı bir gerçek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.