GirişimMobilYatırım

mutlumesaj, kitle fonlama turunda 6 milyon TL yatırım aldı

Kişiye özel tasarlanmış bildirimler gönderen, seni anlayarak samimi sohbetler gerçekleştirebileceğiniz ve her gün destekleyici metinler sunan yerli girişim Mutlumesaj, StartupBurada üzerinden çıktığı kitle fonlama turunda 60 milyon TL değerleme üzerinden 6 milyon TL yatırım aldı.

Startup Burada platformunda başlatılan fonlama kampanyası, hedeflenen fonlama oranına erkenden ulaşarak 22. gününde başarıyla sonuçlandı. Kampanyanın bitişine 18 gün kala hedeflenen fonlama miktarı toplandı. Yatırım turuna toplamda 190 yatırımcı katıldı.

İlk yılında 1 milyon üzeri indirme sayısına ulaşan uygulama, kullanıcıların günlük hayatta ihtiyaç duydukları motivasyonu ve farkındalığı artırmayı amaçlayan yapay zeka destekli kişiselleştirilmiş içerikler sunuyor.

Mutlumesaj kurucu ortağı Nur, egirişim’e özel verdiği demeçte:

“Aldığımız 6 milyon TL yatırım ile teknolojimizi geliştirmeyi ve global pazardaki rekabet avantajımızı arttırmayı amaçlıyoruz. Yeni dönemde, uygulamamızda yapay zeka entegrasyonunu daha da ilerletmeyi ve yeni pazarlara açılmayı hedefliyoruz. Komünite odaklı olarak büyüttüğümüz bu girişimi şimdi daha da ileriye taşıyacağız. Kişiselleştirilmiş içeriklerle kullanıcılarımızın ihtiyaç duyduğu duygusal desteği en kolay ve hızlı yolla sağlamayı amaç ediniyoruz. Bu gelişmelerle birlikte B2B modelimizi de kullanıma sunarak çalışan esenliği ile daha fazla işbirliği ve kullanıcı kazanmayı hedefliyoruz. Startup Burada Platformu üzerinde başarıyla gerçekleştirdiğimiz kitle fonlama turunda hayalimize ortak olan ve bizi destekleyen 190 kişinin her birine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.