BlockchainDijitalÖne Çıkanlar

Moonbirds Haftasonu Rekor Kırdı

Moonbirds’ün ikincil satışlarda taban fiyatı resmi mint tarihinden 2 gün sonra 20 ETH’e ulaştı.

Koleksiyon, profil fotoğrafı olarak konumlanan ve kullanılabilirlik (utility) özelliğine sahip 10 bin token’dan oluşuyor. Moonbirds’ü bir bakıma PROOF Collective topluluğu için üretilmiş bir avatar koleksiyonu olarak değerlendirilebilir.

16 Nisan’da piyasaya sürülen koleksiyonun bir kaç gün içinde ikincil satışlarda taban fiyatı olarak 19.59 ETH’e ulaşması dikkat çekti.

Kapalı bir topluluk olan PROOF Collective’e üye olmak için PROOF Collective NFT’sine sahip olmanız gerekiyor. Şu anda bin adet PROOF Collective NFT’si bulunduğunu belirtelim. Topluluk, üyelerine özel Discord kanalına erişim, özel podcast’lere erişim, sadece PROOF üyelerine açık özel iş birlikleri sunuyor. PROOF üyelerinin portföyünde toplamdan portföyünden 150 binden fazla NFT bulunuyor.

Moonbirds NFT’sine sahip olan kişiler, PROOF Collective’in üyelere özel olarak sunduğu avantajlardan yararlanabilecek. Moonbirds koleksiyonunun PROOF Collectors pass projesinden 10 kat daha büyük olması ile topluluğun büyümesine de ivme kazandırmak amaçlandı.

About author

Yayın Koordinatörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.