GüncelÖne ÇıkanlarOyun

Hogwarts Legacy, Steam’in çok satanlar listesini alt üst etti

Harry Potter evreninde geçen Hogwarts Legacy oyunu, Steam platformunda haftanın en çok satan oyunu olarak karşımıza çıktı.

10 Şubat tarihinde piyasaya çıkan Hogwarts Legacy oyunu rekor kırmaya devam ediyor. Hafta sonu eşzamanlı oyuncu rekoru kıran yapım, bugün ise sürpriz bir haberle gündeme geldi. Avalanche Software ve Portkey Games tarafından geliştirilip Warner Bros. Interactive Entertainment imzasıyla yayınlanan aksiyon temalı rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, Steam platformunda haftanın en çok indirilen oyunu oldu.

SteamDB tarafından aktarılan verilere göre geçtiğimiz hafta Steam platformunda en çok satan 10 oyun belli oldu. Listenin ilk dört sırasını Hogwarts Legacy kapladı. Platform, normal ve Digital Deluxe Edition sürümlerini ayrı ürünler olarak değerlendirmenin yanı sıra, halihazırda çıkmış oyunlar ile ön siparişe açık oyunlar arasında da ayrım yapıyor. Böylece oyun, 10 Şubat’ta gerçekleşen resmi lansmanından hem önce hem de sonra çok iyi bir satış elde ettiğini gözler önüne seriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.