GüncelÖne ÇıkanlarOyun

Hogwarts Legacy 10 günde kırıldı!

Ünlü hacker Empress, Hogwarts Legacy çıktıktan sonra 10 gün içerisinde kıracağını söyledi ve bunu gerçekleştirdi.

Harry Potter hayranlarının uzun bir süredir merakla beklediği Hogwarts Legacy, 10 Şubat’ta, yani 15 gün önce satışa çıktı. Tabii milyonlarca insanın beklediği bir yapım olduğu için hackerlar arasında da bir rekabet başladı. Son olarak Empress rumuzlu bir genç kız, çıktıktan sonra 10 gün içerisinde kıracağını söylemişti.
Empress, Denuvo V17’yi 10 günde yıktı: Hogwarts Legacy cracki, 2. betada!

25 yaşındaki Empress rumuzlu genç kadın, bu alanda sektörde nispeten yeni olsa da büyük işler yapmayı başarıyor.Son olarak verdiği sözü yerine getirerek Hogwarts Legacy crack dosyalarını Telegram kanalı üzerinden yayınladı.

Şu an için 2. beta testlerini yaptığını ve bu sürece katılacak gönüllü oyuncular aradığını belirtiyor. Ancak önümüzdeki günlerde nihai sürümünün çıkacağı kesinleşti. Tabii Empress’in bu paylaşımını içerisine zararlı yazılım yükleyerek farklı sitelerde 3. taraf olarak paylaşan onlarca kişi de insanların verilerini ele geçirmeye çalışıyor. Bu tip sitelerde merak ettiğimiz için gezinsek bile bağlantıları tıklamamalı ve virüs taramasından geçirmeden indirmemeliyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.